Дорогі студенти та співробітники Коледжу!
Вітаємо вас на сторінці Психологічної служби!
Сьогодні побажання «мирного неба над головою» з пасивного словника ввічливості стало щоденною молитвою для кожного українця. Світ навколо нас змінився і навіть по завершенню воєнних дій – не буде колишнім, звичним та простим. Неможливо бути готовим до прийняття страшних подій, що стали сьогодні буденними новинами для пересічного українця.
Попри все що відбувається, ми маємо потурбуватись про себе: бути сильними, стійкими та здоровими, щоб забезпечити своє майбутнє та майбутнє нашої країни. Це надважливо сьогодні та дуже складно: часом не вистачає сил, духу, нервів – і це нормально. Єднання, взаємодопомога та підтримка один одного – наш шлях до збереження й незламності. Жити потрібно продовжити зараз, ми не можемо дозволити собі відкласти це на кінець війни. Кожен з нас – маленький гвинтик на шляху до спільної перемоги!
Графік роботи практичного психолога
План роботи практичного психолога (помісячно)
Річний план роботи практичного психолога на 2023-2024 н.р.
КОНТАКТИ ЩОДО ПСИХОЛОГІЧНОЇ ПІДТРИМКИ:
Психологічна допомога для українців
-Фахового коледжу: E-mail: uliamedanoskaa7@gmail.com
- Київського національного університету імені Тараса Шевченка: http://knu.ua/ua/departments/ps/
- Міністерства освіти і науки України
Цілодобова лінія психологічної підтримки «Між нами» Львівський міський центр соціальних служб— 0800307305. Дзвінки з будь-яких операторів — безкоштовні.
Цілодобова безоплатна правова допомога /Free Legal Aid. - 0 800 213 103. Консультування з правових питань.
Центр психосоціальної підтримки НаУКМА та БО «Голоси дітей».
Гаряча лінія для дітей (08.00 – 22.00): 096 039 22 58; 099 198 57 95; 063 558 12 82.
Гаряча лінія НУО «Людина в біді» Безкоштовні психологічні консультації (24/7) 0 800 210 160.
Центр-Ресурс Професіонал.
Системний сімейний психотерапевт. 09.00 – 20.00 тел у Польщі +4873 311 52 96.
Вайбер, телеграм: (067)-718-99- 66 (063)-721-04-63 (066)-219-09-73.
Безкоштовна інтернет-платформа психологічної допомоги "Розкажи мені".
Для отримання допомоги потрібно коротко описати свій запит і надіслати заявку за цим посиланням (https://tellme.com.ua).
Модератори платформи підберуть спеціаліста, і він якнайшвидше зв'яжеться з вами. Консультації проводяться безкоштовно у режимі онлайн.
Крім того, команда Інституту когнітивного моделювання зі співпраці з кафедрою медичної психології, психосоматичної медицини та психотерапії Національного медичного університету імені Богомольця та спеціалістами проекту "Друг" розробила бот першої психологічної допомоги.
Він стане в нагоді в перші години після травматичної події - з ним можна ознайомитися, перейшовши за посиланням ( https://t.me/friend_first_aid_bot )
ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА ПІД ЧАС ВІЙНИ
Війна увірвалася в наші життя, зруйнувала плани, змінила кожного з нас та світ навколо нас. Кожен з нас знаходиться зараз в різних обставинах, але нас об’єднує спільна біда та спільна мета. Кожен випадок індивідуальний і відповідно різняться дії, рекомендації та методи спрямовані на самозбереження. Ми відчуваємо гнів, страх, занепокоєння, розгубленість, безпорадність, відчай, провину, безсилля і тривогу. Кожен має право на будь-які почуття! Вони свідчать що ми живі. Але в той самий час глибоке, тривале поринання в них - виснажує організм і загрожує нашій безпеці. Заважають нам мобілізувати власні сили, що в будь-який момент можуть стати в нагоді не лише вам самим.
- Турбота про себе – не егоцентризм, це здоровий егоїзм необхідний для виживання. Людина що потонула в переживаннях – не може дати собі ради, допомогти тим кому конче необхідна допомога тут і зараз, вона сама потребує сторонньої допомоги в стресових ситуаціях, що зараз переповнили наше життя. Тому вкрай важливо навчитися турбуватися про себе, правильно реагувати на виклики і пристосовуватись до нових умов, зберігати надію та витримку.
- Серед спільноти студентів та освітян вищої та фахової передвищої освіти функціонує Telegram група https://t.me/psycological_help_for_students , де ви можете отримати консультування, дієві техніки подолання емоційних станів, долучитися до занять груп підтримки, поділитися своїми проблемами та переживаннями, отримати заряд позитиву та вільно поспілкуватися з учасниками групи з усіх міст України. https://t.me/psycological_help_chat - чат, де ви можете вільно спілкуватися з іншими студентами, отримати безкоштовну та професійну допомогу освітян та психологів.