Коледж – ННІ «Інститут Геології» КНУ імені Тараса Шевченка: співробітництво та взаємодія

Коледж – ННІ «Інститут Геології» КНУ імені Тараса Шевченка: співробітництво та взаємодія

Сучасний рівень розвитку технічного і методичного забезпечення галузей економіки потребує від спеціалістів високого рівня знань і широкого спектра вмінь та навичок, тому більшість випускників коледжу продовжують навчання для отримання освітньої кваліфікації бакалавра на факультетах та інститутах Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
В коледжі діє ступенева освіта, яка дає можливість випускникам продовжити навчання в ННІ «Інститут Геології» КНУ імені Тараса Шевченка з обраної спеціальності за скороченим терміном, а також в інших закладах вищої освіти України.
Партнерські відносини коледжу набули якісно нового рівня. Проводяться практичні заняття на базі ННІ «Інститут геології" та коледжу із залученням науково-педагогічних працівників інституту. Успішно розвиваються партнерські стосунки викладачів коледжу та інституту. Співпраця дозволяє краще уявити перспективи подальшого розвитку закладу освіти, використати в освітньому процесі позитивний досвід колег, ознайомитися з передовими технологіями, підготувати студентів, підвищити престижність навчання у самому коледжі.
2 грудня 2024 року студенти-геологи коледжу разом із викладачем циклової комісії геологічних дисциплін Русланом ФЕСЕЧКО відвідали ННІ «Інститут геології» Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Детальну інформацію про напрямки професійної діяльності за спеціальністю «Науки про Землю», унікальність освітніх програм, про інститут, особливості вступу та різноманіття студентського життя в університеті для студентів коледжу розповіли представники кафедри геології родовищ корисних копалин.
Доцент кафедри геології родовищ корисних копалин, доктор геологічних наук Олександр ДУБИНА провів лекцію та практичне заняття на тему «Мікроскопічні дослідження гірських порід». Під час практичного заняття студенти ознайомилися із конструкцією поляризаційного мікроскопа, а також самостійно визначали кількісний підрахунок мінералів у породі та показники заломлення мінералів у шліфах.
Кожна зустріч наших студентів з науковцями та викладачами інституту є змістовною, цікавою та незабутньою!

02.12.2024

Новини