Завершення навчання на курсах підвищення кваліфікації- публічний захист випускних робіт викладачами коледжу (2024)

Завершення навчання на курсах підвищення кваліфікації- публічний захист випускних робіт викладачами коледжу (2024)

10 травня 2024 року на базі ВСП «Фаховий коледж геологорозвідувальних технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка» відбувся публічний захист випускних робіт слухачів курсів (педагогічних працівників коледжу) підвищення кваліфікації за тематичним курсом «Сучасні технології управління професійним розвитком педагогічних та науково-педагогічних працівників закладів освіти».
Викладачі коледжу проходили підвищення кваліфікації з 15 січня по 10 травня 2024 року у кількості 40 слухачів. У коледжі на публічному захисті випускних робіт були присутні викладачі кафедри менеджменту освіти та права ЦІПО ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України: доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри Олена Кравченко; кандидат педагогічних наук, доцент, професор кафедри Надія Любченко; кандидат наук з державного управління, доцент Роман Козенко; кандидат наук з державного управління, доцент Олена Коврига; доктор філософії з права, доцент Іван Бойченюк та старший викладач Тамара Пікож (куратор-тьютор). Педагогічні працівники – слухачі курсів презентували творчі напрацювання, поділилися власним професійним досвідом і показали свою обізнаність із різних питань наукового та освітнього спрямувань.
Педагогічні працівники коледжу висловлюють позитивні враження від організації курсів підвищення кваліфікації та бажання продовжити співпрацю з кафедрою менеджменту освіти та права, готовність брати участь у науково-методичних семінарах та конференціях Університету менеджменту освіти з питань професійного розвитку та управління людськими ресурсами в системі освіти.
Вітаємо слухачів та їх наукових керівників з гарним завершенням підвищення кваліфікації та бажаємо стати справжніми педагогами-новаторами, професіоналами своєї справи, творчої і плідної роботи на освітянській ниві! Нехай кожен день дарує спокій та мир!

10.05.2024

Новини