День пам’яті

День пам’яті
8-9 травня Україна вшановує День пам’яті  і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, яка стала найстрашнішою трагедією ХХ сторіччя. У ці дні ми знову повертаємося до незабутнього травня 1945 року, аби з глибокою повагою згадати тих, хто виборов нашу свободу у страшному поєдинку з нацизмом. Ціна Великої Перемоги – мільйони загиблих на полях бою, у концтаборах та на примусових роботах, навіки зламані людські долі, невимовний біль та горе учасників воєнних подій.
На жаль, у  цей день Перемоги ми зустрічаємо в умовах масштабної російської агресії, коли знову доводиться відстоювати свободу та територіальну цілісність нашої держави, право самостійно вирішувати долю країни і боротися за щасливе майбутнє наших дітей. Дні з моменту російського вторгнення продемонстрували всьому світу, що український народ не втратив мужності та сили, військові та цивільні пліч-о-пліч гідно боронять Батьківщину.
Вічна слава тим, хто не повернувся з війни. Низький уклін і глибока шана ветеранам та тим, хто захищає наш сьогоднішній день і виборює майбутній.
Від щирого серця бажаємо вам здоров'я та довголіття. Нехай у ваших серцях ніколи не згасає віра у щасливе майбутнє нашої країни.
Перемогли нацизм – переможемо й рашизм!
08.05.2024

Новини