Соціальний проєкт для студентів "Scholarship в Україні" - конкурс під гаслом «Мотивація нескорених 2.0»

Соціальний проєкт для студентів "Scholarship в Україні" - конкурс  під гаслом «Мотивація нескорених 2.0»

В межах соціального проєкту для студентів "Scholarship в Україні" стартував новий конкурс для здобувачів вищої, фахової передвищої та професійно-технічної освіти під гаслом «Мотивація нескорених 2.0».


Мета конкурсу - підтримати талановиту молодь та освітні заклади, а також надати допомогу у їхньому просуванні у період кампанії залучення студентів. Крім того, маємо на меті підкреслити важливість ролі освітніх установ у цей важкий для всіх період, натомість конкурс створює можливість для них відзначити свої досягнення за допомогою творчої молоді.

В сучасних умовах цей конкурс є як ніколи актуальним, щоб українські студенти відчули підтримку у непростий час та не втратили надію у гідне майбутнє.
Детальніше про діючий конкурс:
Участь у конкурсі безкоштовна!
Переможці ( 5 освітніх закладів) отримують спеціальні нагороди у вигляді “наборів медійника”, до якого входять:
веб-камера
• освітлення
• штатив
• монопод
• бездротові навушники .
Освітнім закладам, студенти яких беруть участь у конкурсі, ми надаємо сертифікати учасників конкурсу "Мотивація нескорених 2.0".
Учасникам необхідно підготувати конкурсну роботу у форматі відеоролика/презентації, що відображатиме переваги його освітнього закладу ( або факультету, кафедри чи наукового гуртка) та надіслати на поштову скриньку grant@scholarship.in.ua для оцінки журі.

 Тема робіт - Імпульси освіти: конкурс креативних презентацій українських освітніх закладів
Заявки на участь прийматимуться з 20 березня по 25 травня на сторінці конкурсу https://100pidpysnykiv.com.ua/scholarship.html
Детальні умови - на офіційному сайті проєкту https://scholarship.in.ua/
Прес-конференцію, з приводу старту нового конкурсу, можна переглянути за посиланням: https://youtu.be/cUWWAwU7qTE?si=1aOsDxsXOCq_KUtx
Як проходили попередні конкурси «Sсholarship в Україні» можна ознайомитися на сайті проєкту https://scholarship.in.ua/uk/provedeni-konkursi/.
Також за запитом ми можемо надати докази виплат грантів переможцям.

24.04.2024

Новини