День єднання України

День єднання України

Ідея Дня єднання виникла на початку лютого 2022 року, коли з'явилася інформація про те, що саме 16 лютого Росія може здійснити повномасштабне вторгнення в Україну. Для підняття духу і, щоб зменшити психологічний тиск, нагадати, що саме в єднанні - наші сила та міць. "Нам кажуть, що 16 лютого стане днем нападу. Ми зробимо його Днем єднання", - сказав тоді президент. Так з'явився День єднання.

Сьогодні в Україні в містах і селищах піднімають державний прапор і виконують гімн. З нагоди знаменного для України свята, в рамках тижня національно-патріотичного виховання студенти, викладачі та співробітники нашого коледжу проявили свою активну громадянську позицію та долучилися до Всеукраїнської акції в рамках заходів до Дня єднання!
О 10-00 усі приєдналися до загальнонаціонального виконання Державного Гімну України і створили живий ланцюг, як символ єднання України.
Організатором заходу викладачем Ольгою ПІГНАСТІЙ  проведено виховний захід на тему «В єдності – сила народу!» з вікториною «Як я знаю Україну?».
Наша єдність має стати міцним ланцюгом, який захищає Україну.
Ми сильні тільки разом, наша сила в єдності.
Війна згуртувала й загартувала нас.
Ми єдині! Ми сильні разом! Разом – до Перемоги!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

16.02.2024

Новини