День відкритих дверей 27.01.2024- візити гостей

День відкритих дверей 27.01.2024- візити гостей
У день відкритих дверей 27 січня 2024 року до коледжу з дружнім візитом завітав директор ТОВ «Джаннет Україна» Азер АЛІЄВ. Викладачами коледжу Світланою СЛОБОДЯН та Юлією СЕМКО проведено перемовини щодо подальшої міжнародної співпраці та укладання угод за напрямками діяльності коледжу, розширенням роботи із закладами освіти Азербайджану та Туреччини. В рамках співробітництва планується реалізація програм мобільності, стажування та організація навчання іноземних громадян в коледжі. Досвід роботи коледжу з підготовки фахівців для зарубіжних країн бере початок з 1957 року. На той час у Києві ми були першими серед професійно-технічних закладів, де почали навчатись іноземні студенти. Технікум підготував близько 500 фахівців для країн Азії, Африки і Латинської Америки.
Завітали в рідні стіни і наші випускники. Сьогодні вони представляли зовнішніх стейкхолдерів, щодо подальшої співпраці та проходження виробничих практик з метою здійснення компетентного підходу до підготовки фахівців геологічної галузі, здатних відповідати сучасним запитам сьогодення.
Викладачі коледжу Євген ДУБЧАК, Валентин ПРОКОПЕЦЬ, Олександр КОВАЛЕНКО, Тетяна ЛІСОВЕНКО, Віталій НОСЕНКО, Аліса СОКОЛОВСЬКА ознайомили гостей заходу із освітнім процесом, провели профорієнтаційну екскурсію геологічним музеєм, спеціалізованими аудиторіями та комп’ютерними класами.
Абітурієнтів ознайомили із спеціальностями за якими здійснюється підготовка фахівців у коледжі, а саме:
• 101 Екологія;
• 103 Науки про Землю;
• 133 Галузеве машинобудування;
• 184 Гірництво;
• 274 Автомобільний транспорт.
Атмосфера на дні відкритих дверей була надзвичайно теплою та приємною, а викладачі – щирими та відкритими.
Захід пройшов із дотриманням необхідних правил безпеки.
Чекаємо на майбутніх абітурієнтів в провідному геологічному закладі країни. Відбудуємо Україну разом!

28.01.2024

Новини