Дорогі студенти та співробітники Коледжу!
Вітаємо вас на сторінці Психологічної служби!

Сьогодні побажання «мирного неба над головою» з пасивного словника ввічливості стало щоденною молитвою для кожного українця. Світ навколо нас змінився і навіть по завершенню воєнних дій – не буде колишнім, звичним та простим. Неможливо бути готовим до прийняття страшних подій, що стали сьогодні буденними новинами для пересічного українця.
Попри все що відбувається, ми маємо потурбуватись про себе: бути сильними, стійкими та здоровими, щоб забезпечити своє майбутнє та майбутнє нашої країни. Це надважливо сьогодні та дуже складно: часом не вистачає сил, духу, нервів – і це нормально. Єднання, взаємодопомога та підтримка один одного – наш шлях до збереження й незламності. Жити потрібно продовжити зараз, ми не можемо дозволити собі відкласти це на кінець війни. Кожен з нас – маленький гвинтик на шляху до спільної перемоги!

Графік роботи практичного психолога

План роботи практичного психолога (помісячно)

Річний план роботи практичного психолога

Скринька довіри  fkgrt@knu.ua

   (Психолог корисні посилання )

КОНТАКТИ ЩОДО ПСИХОЛОГІЧНОЇ ПІДТРИМКИ:  

-Фахового коледжу: E-mail: uliamedanoskaa7@gmail.com

    - Київського національного університету імені Тараса Шевченка: http://knu.ua/ua/departments/ps/

- Міністерства освіти і науки України

Цілодобова лінія психологічної підтримки «Між нами» Львівський міський центр соціальних служб— 0800307305. Дзвінки з будь-яких операторів — безкоштовні.

Цілодобова безоплатна правова допомога /Free Legal Aid. - 0 800 213 103. Консультування з правових питань.

Центр психосоціальної підтримки НаУКМА та БО «Голоси дітей». 

Гаряча лінія для дітей (08.00 – 22.00): 096 039 22 58; 099 198 57 95; 063 558 12 82.

Гаряча лінія НУО «Людина в біді» Безкоштовні психологічні консультації (24/7) 0 800 210 160.

Центр-Ресурс Професіонал. 

Системний сімейний психотерапевт. 09.00 – 20.00 тел у Польщі +4873 311 52 96.

 Вайбер, телеграм: (067)-718-99- 66 (063)-721-04-63 (066)-219-09-73.

Безкоштовна інтернет-платформа психологічної допомоги "Розкажи мені".

 Для отримання допомоги потрібно коротко описати свій запит і надіслати заявку за цим посиланням (https://tellme.com.ua).

Модератори платформи підберуть спеціаліста, і він якнайшвидше зв'яжеться з вами. Консультації проводяться безкоштовно у режимі онлайн. 

Крім того, команда Інституту когнітивного моделювання зі співпраці з кафедрою медичної психології, психосоматичної медицини та психотерапії Національного медичного університету імені Богомольця та спеціалістами проекту "Друг" розробила бот першої психологічної допомоги. 

Він стане в нагоді в перші години після травматичної події - з ним можна ознайомитися, перейшовши за посиланнямhttps://t.me/friend_first_aid_bot )

ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА ПІД ЧАС ВІЙНИ

Війна увірвалася в наші життя, зруйнувала плани, змінила кожного з нас та світ навколо нас. Кожен з нас знаходиться зараз в різних обставинах, але нас об’єднує спільна біда та спільна мета. Кожен випадок індивідуальний і відповідно різняться дії, рекомендації та методи спрямовані на самозбереження. Ми відчуваємо гнів, страх, занепокоєння, розгубленість, безпорадність, відчай, провину, безсилля і тривогу. Кожен має право на будь-які почуття! Вони свідчать що ми живі. Але в той самий час глибоке, тривале поринання в них - виснажує організм і загрожує нашій безпеці. Заважають нам мобілізувати власні сили, що в будь-який момент можуть стати в нагоді не лише вам самим.