Спорт перемагає- до Міжнародного дня студента

Спорт перемагає- до Міжнародного дня студента

З нагоди відзначення Міжнародного дня студента у коледжі організовано низку спортивних заходів «Спорт перемагає».
8 листопада 2023 року команди нашого коледжу були учасниками Відкритих спортивних змагань зі стрітболу 3×3 серед юнаків та серед дівчат закладів фахової передвищої освіти Печерського району міста Києва.
14 листопада 2023 були учасниками Студентського турніру з настільного тенісу серед студентів закладів фахової передвищої освіти Печерського району міста Києва. Команда коледжу посіла ІІ місце.
16-17 листопада 2023 року студенти всіх курсів із великим задоволенням змагалися в спортивному залі коледжу.
На початку заходів вшанували хвилиною мовчання загиблих героїв України.
На різних локаціях кожен охочий міг спробувати зіграти у мініфутбол, стрітбол, взяти участь у забігу, змаганні з боксу та інших видах спорту.
Організаторами заходу виступили викладачі фізичного виховання та фізичної культури Анатолій ЮРЧЕНКО, Олександр СКОРПАКОВ, заступник директора з виховної роботи Тетяна ВОЙНОВСЬКА та голова студентської ради коледжу Дар’я СЕРБІНА.
Чудовим завершенням заходів стало нагородження переможців.
Нагороджували призерів заступник директора з виховної роботи Тетяна ВОЙНОВСЬКА, викладач фізичного виховання та фізичної культури, майстер спорту з академічного веслування Олександр СКОРПАКОВ.
Вітаємо переможців та дякуємо учасникам спортивних заходів. А також вітаємо усіх з Днем студента та бажаємо, щоб ваші студентські роки стали вашим найтеплішим спогадом! Слава Україні! Героям Слава!17.11.2023

Новини