Випуск-2021- 30.06.2021

Випуск-2021- 30.06.2021
В кінці червня  в коледжі  відбулися заходи  з нагоди завершення навчального року та вручення дипломів випускникам.
Цей рік був складним, неординарним та навчив багато новому. COVID-19 змусив всіх пристосуватись до нових реалій. Але колектив коледжу успішно впорався з викликами сьогодення та підійшов до традиційного випускного свята!
Кращі випускники 2021 року були відзначені. Дипломи молодшого спеціаліста отримали  55  здобувачів освіти.
Бажаємо випускникам жити яскраво і цікаво, йти по життю, дотримуючись курсу щастя й удачі, впевнено і стрімко бігти назустріч своїм мріям та вірити в себе!
Нехай доросле життя буде сповнене нових можливостей і перспектив, блискучих ідей і шалених мрій! До нових зустрічей в колі нашої великої та дружньої коледжної родини!
ДОРОГІ ВИПУСКНИКИ 2021 РОКУ!
     Цьогорічний випуск як минулий  особливий. Звичайно, нам би хотілось, щоб це свято відбулося по-іншому, але ми вимушені обходитись без традиційних урочистостей.
Ми сподіваємося, що роки, які ви провели у стінах коледжу, були для вас яскравими і незабутніми, а теплі почуття, приємні спогади про студентське життя залишаться з вами назавжди.
     Зі святом, дорогі друзі! Нехай знання, отримані в коледжі, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть вам досягти омріяних вершин у житті! Бажаємо розсудливості і сил для подальшого дорослого життя.
     Нехай доля обдаровує вас приємними сюрпризами, нехай легкою і сонячною буде ваша життєва дорога. Бажаємо щасливих, гарних днів, доброго здоров’я, і мрії, яка не дозволить звернути з  вибраного вами шляху.

30.06.2021

Новини