День Вишиванки 2021-20.05.2021

День Вишиванки 2021-20.05.2021
День вишиванки вкотре об’єднав дружню родину «Фахового коледжу геологорозвідувальних технологій Київського національного університеті імені Тараса Шевченка»
Викладачі та співробітники, студенти святково вбрані в українські сорочки, усміхнені та красиві, із задоволенням позували для фотографій.
Організована виставка творчих робіт народного мистецтва, на якій були представлені вишиті сорочки, сукні, прикраси, вражала розмаїттям виробів та кольорів. Цікаво було спостерігати, як світлішали обличчя, осяяні усмішкою, у глядачів цих справжніх витворів мистецтва.
Всесвітній день вишиванки – наймолодше свято незалежної України, яке набуло всеукраїнського значення лише за останні кілька років. День української вишиванки не є звичайним святом.
Найпростіше в ньому— це красиві і натхненні українці у національному прадавньому одязі.
А найскладніше, найважливіше значення — це формування суспільства, яке цінує і розуміє свою історію і традиції, а отже, може бути єдиним і будувати майбутнє.
Адже тільки свідомі нації стають сильними і розвиненими. День вишиванки — це день усвідомлення себе українцем та день єдності зі своєю нацією.
Велика дружня родина  КГРТ щиро дякує усім небайдужим, хто приєднався до святкування Дня вишиванки.
Ми пишаємося вашою творчістю, активністю та креативністю!
20.05.2021

Новини