З Днем науки! 16.05.2021

З Днем науки! 16.05.2021
Свято «День науки в Україні» органічно увійшло в наше професійне життя, стало днем шанування людей творчої праці, діяльність яких є символом відданості Науці. Відомо що високий професіоналізм українських вчених високо цінується у всьому світі.  Адже тільки завдяки науковим розробкам можна побудувати динамічну конкурентоспроможну економіку, здатну забезпечувати сталий розвиток та соціальну єдність суспільства.
Фаховий коледж геологорозвідувальних технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка по праву пишається своїми науковцями, які зробили суттєвий внесок у розвиток багатьох галузей науки, геології, економіки, промисловості, розвитку нашої держави.
Бажаємо колективу коледжу нових творчих пошуків і здобутків, невичерпної енергії, наснаги та вагомих успіхів і перемоги на нелегкому, але надзвичайно цікавому шляху.
Нехай наша натхненна праця не залишиться непоміченою, нехай буде відзначена гідно загальним визнанням!
Хай ніколи не згасають Ваші прагнення до нових знань, хай завжди Вас супроводжує натхнення! Зичимо кожному з Вас міцного здоров’я, благополуччя, родинного тепла та любові.
Щастя, миру та злагоди Вам та Вашим рідним і близьким!
16.05.2021

Новини