Діалог з роботодавцями- АТ "Київська виробнича компанія "Рапід""

Діалог з роботодавцями- АТ "Київська виробнича компанія "Рапід""

16 квітня 2024 року з метою налагодження партнерських відносин проведено переговори зі стейкхолдером- начальником служби охорони праці і безпеки руху Володимиром МІХНОВИМ (випускник коледжу) Акціонерного товариства «Київська виробнича компанія «Рапід». У перемовинах взяли участь Леся ТОНКОНОЖЕНКО – в.о. директора, Світлана СЛОБОДЯН – завідувач навчально-методичної лабораторії, Тетяна ЛІСОВЕНКО – голова циклової комісії автотранспортних та загальнотехнічних дисциплін.
На перемовинах були обговорені питання про співпрацю щодо забезпечення високої якості професійної підготовки фахівців фахової передвищої освіти на основі об'єднання інтелектуального, творчого та організаційного потенціалу, матеріальних, фінансових і корпоративних ресурсів партнерів.
Наступним кроком перемовин було підписання угод про співпрацю та на проведення практик між Акціонерним товариством «Київська виробнича компанія «Рапід» та ВСП «Фаховий коледж геологорозвідувальних технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка», що дасть можливість надання якісних освітніх послуг коледжу за спеціальністю 274 Автомобільний транспорт, освітньо-професійна програма «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів».

16.04.2024

Новини