День геолога -2024

День геолога -2024

У ВСП «Фаховий коледж геологорозвідувальних технологій КНУ імені Тараса Шевченка» відбулися урочистості з нагоди відзначення професійного свята працівників геології, геофізики, геодезії та картографії – Дня геолога.
4 квітня відбулося урочисте засідання і святковий концерт, екскурсія у геологічному музеї з юними шанувальниками геологічних наук. Сьогодні підлітки – завтра наші студенти, післязавтра – дипломовані фахівці, готові розвивати геологічну галузь України.
Підготували та провели заходи викладачі коледжу Аліса СОКОЛОВСЬКА, Марія ГУРСЬКА, Наталія НАЙЧУК, Валентин ПРОКОПЕЦЬ, а також студенти коледжу Катерина РАТУШНЯК, Олександр УЛЯНИЦЬКИЙ, Вадим МИХАЙЛОВ, Денис МУРАРОВЮ Михайло САЙКО, Олег КОТОК, Володимир КОСТОЧКА.
Студенти коледжу під керівництвом викладача Галини КАРПЕНКО організували волентерську допомогу для потреб Збройних сил України. 

Така ініціатива до Дня геолога – то шана  нашим випускникам, котрі вступили до лав ЗСУ. На жаль, геологічна спільнота зазнала багато втрат – загинули наші випускники. Це також шана тим геологам, котрі, незважаючи на такі складні умови цілодобово працюють на забезпечення пошуку та видобутку корисних копалин. Це і шана нашим студентам, котрі не покинули нас, а залишилися в Україні, хочуть довчитися і працювати на благо своєї Батьківщини. І це шана нашим викладачам, співробітникам, котрі люблять свою професію, своїх студентів зазначила в привітальному слові в.о. директора Леся ТОНКОНОЖЕНКО.

6 квітня традиційно наш Коледж  відвідали гості – випускники минулих років. КГРТ  має давні традиції у сфері наук про Землю, гірництва, екології.  Результати наукових досліджень і практичної діяльності випускників КГРТ мають не лише вагоме теоретичне, але й особливе практичне значення. 

Крізь дощ і сніг,
і заметіль Мандруєш, друже, крізь негоду.
І мужньо, й гідно тримаєш стрій.
Мета висока - знайти породу!
Ти дійсно сонцю й вітру брат - 

Стійкий, сміливий і романтичний.
Від Кримських гір і до Карпат Триває твій похід одвічний!
З девізом РОЗУМОМ І МОЛОТКОМ Підкорюєш гірські вершини.
З вогнем у серці, з рюкзаком Вивчаєш надра України.
Ти ЗЕМЛЮ любиш, любов без слів...
Ядром ЗЕМЛЯ це відчуває.
Й тобі єдиному зі всіх мужів
Свої обійми розкриває. Галина Підліпська

Вітаємо з професійним святом- Днем геолога!
Бажаємо невпинного розвитку, стійкості та реалізації найсміливіших планів!
Разом до Перемоги!
СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА

!


07.04.2024

Новини