Міжнародний день рідної мови в коледжі

Міжнародний день рідної мови  в коледжі

«О слово рідне! Орле скутий!» – під такою назвою в нашому коледжі відбулася літературна година з нагоди Міжнародного дня рідної мови.
Циклова комісія гуманітарних та соціально-економічних дисциплін - організатор літературної години. Учасники заходу – студенти 1 та 2 курсів відповідали на запитання мовної вікторини, а ще – поділились своїми думками роздумами не тему важливості спілкування українською.
Мова – це історія та маркер ідентичності свого народу, інтелектуальний та духовний результат кілька тисячолітньої еволюції етносу. Рідна мова є важливим елементом культурної та національної свідомості людини. Вона не просто засіб спілкування, а історія народу, його світогляд. Вона є найсильнішим інструментом збереження і розвитку нашого матеріального й духовного спадку.
Людина, яка цінує рідну мову, розмовляє нею та вдосконалює її – має міцний фундамент власної особистості, сповнена поваги, любові та відчуття власної гідності. Саме національна мовна ідентичність кожного з нас формує національний менталітет, зберігає та збагачує його культурні здобутки.
Наша рідна українська мова – одна з найбагатших і наймелодійніших мов світу. Це мова великого народу, великої культури, багатовікової історії. Століттями гнана і переслідувана звучала вона у піснях і думах, казках і легендах, гострилася і сяяла в невмирущих творах українських письменників.
Нехай материнське слово буде для всіх нас оберегом. Щастя усім, добра, нових здобутків та мирного неба в ім’я вільної України!
Збережемо рідну мову – збережемо і націю, і державу!

22.02.2024

Новини