ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ

ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ

Сьогодення диктує нові правила. Здобуття освіти стає в один асоціативний ряд з назвами онлайн-ресурсів. Адже, здаємо вірші напам’ять через відео, яке вантажимо на YouTube, отримуємо домашнє завдання через групи у Viber чи Microsoft Teams, Google meet, виконані конспекти поширюємо через Google Drive, а з одногрупниками та колегами бачимося і спілкуємося через мобільні додатки.
Інтернет надає нам неймовірні можливості для здійснення відкриттів, спілкування, навчання дистанційно та й творчості. Але разом із цим з’явилися поняття кібербезпека, кіберзлочинці, секстинг, онлайн-грумінг тощо.
Тому сьогодні так важливо проводити освітню діяльність про правила поведінки в Інтернеті серед студентів, викладачів, аби у майбутньому вони правильно та безпечно використовували цей корисний ресурс.
День безпечного Інтернету відбувається щорічно у другий вівторок лютого, цьогоріч – це 6 лютого. Традиційно День безпечного Інтернету організовується мережею Safer Internet Centres в Європі, за спільною ініціативою Insafe/INHOPE та підтримки Європейської Комісії.
Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.
Протягом тижня у нашому закладі проходить тиждень «Безпека в Інтернеті».
Викладачі інформатики коледжу Аліса Соколовська, Світлана СЛОБОДЯН, Олександр СТАРОДУБЦЕВ, Григорій ПОТЬОМКІН провели лекції-семінари на теми: «Диджитал -етика та цифрове громадянство», «Мережа як стиль життя”.
Класні керівники коледжу проводять інформаційні хвилинки, години спілкування на теми: «Безпечний інтернет та соціальні мережі»; «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою».
Діймо разом заради безпечнішого та найкращого Інтернету!
Хай буде мир та безпека у всіх сферах діяльності!

06.02.2024

Новини