Спорт перемагає

Спорт перемагає

Спортивне життя молоді продовжується. З нагоди відзначення Міжнародного дня студента Відділом молоді та спорту Печерської районної в місті Києві державної адміністрації організовано низку спортивних заходів.
Зокрема, 22 листопада 2023 року було організовано та проведено Відкриті спортивні змагання з шахів серед закладів фахової передвищої освіти Печерського району міста Києва.
Ігри відбулися на спортивній базі Фахового коледжу геологорозвідувальних технологій. Організаторами заходу від коледжу були викладачі Анатолій ЮРЧЕНКО та Віталій НОСЕНКО.
В змаганнях з шахів взяли участь всі 6 коледжів, які розташовані у Печерському районі міста Києва. У складі кожної команди грали дівчата та хлопці. За результатами порахованих очок призові місця розподілилися наступним чином:
• 1 місце здобула збірна команда Київського фахового коледжу прикладних наук;
2 місце зайняла збірна команда Фахового коледжу геологорозвідувальних технологій;
• 3 місце посіла збірна команда Київського фахового коледжу електронних приладів.
Начальник відділу молоді та спорту Печерської райдержадміністрації Вікторія ТРОМСА та виконувачка обов’язків директора фахового коледжу геологорозвідувальних технологій Леся ТОНКОНОЖЕНКО подякували студентам за їх витримку, прагнення займатися спортом у таких складний для всіх нас час та побажали міцного здоров’я, єдності та Перемоги!
За результатами змагань команди-переможниці та призери нагороджені відповідними кубками та медалями.
Щиро дякуємо нашим Захисникам та Захисницям за можливість проводити спортивні заходи для молоді!

Слава Україні! Героям Слава!
22.11.2023

Новини