Участь у міжнародній спеціалізованій виставці “НАФТОГАЗ ЕКСПО -2023”

Участь у міжнародній спеціалізованій виставці “НАФТОГАЗ ЕКСПО -2023”

З 17 по 19 жовтня в Міжнародному Виставковому Центрі, що на Лівобережній у Києві проходить одна з наймасштабніших виставок в Україні – VII Міжнародна спеціалізована виставка “НАФТОГАЗ ЕКСПО -2023” та VII Київська нафтогазова конференція “Буріння. Інтенсифікація екологія та охорона праці”- це головне місце зустрічі фахівців нафтогазової та геологічної галузей.
Для освітянської спільноти ця виставка – майданчик для презентацій закладів освіти з питань подальшого розвитку системи освіти, міжнародного співробітництва, презентацій освітніх та наукових інноваційних технологій нафтогазової та геологічної галузей, профорієнтаційний захід для ознайомлення майбутніх абітурієнтів та їх батьків із освітньо-професійними програмами фахової передвищої освіти та вищої освіти.
Участь у заходах - це гарна нагода розвитку діалогу з профільними роботодавцями, практичні зустрічі з налагодженням комунікацій між викладачами та студентами закладів освіти: ВСП “Фаховий коледж геологорозвідувальних технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка”, Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу, Полтавський фаховий коледж нафти і газу Національного університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка", Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу шодо перспектив співпраці в частині спільних досліджень, проведення семінарів, «круглих столів», конференцій, виробничих екскурсій, отримання мотивацій до саморозвитку. 

Напрацьовані результати діалогів можна використати для покращення якості освіти, формування бази роботодавців/стейкхолдерів, практичного наповнення освітнього процесу, підготовки фахівців, які будуть успішними на ринку праці.
Викладачі та студенти нашого коледжу ознайомилися з роботою виставки, зустрілися із викладачами та студентами профільних закладів освіти, а також були учасниками ІV з'їзду Спілки буровиків України, який відбувся 18 жовтня 2023 року в рамках виставки “НАФТОГАЗЕКСПО-2023” та VII Київської нафтогазової конференції “Буріння. Інтенсифікація екологія та охорона праці”

18.10.2023

Новини