Діалог з роботодавцями

Діалог з роботодавцями
11 жовтня 2023 року у Коледжі відбувся захід «Діалог з роботодавцями».
Організатор заходу – циклова комісія автотранспортних та загальнотехнічних дисциплін, голова комісії Тетяна ЛІСОВЕНКО.
 До участі у серії практичних зустрічей запрошені студенти, викладачі Коледжу, а також представники компанії-роботодавця ТОВ «Автосоюз» - офіційний дилер концерну VOLKSWAGEN AG у місті Києві та Київській області.
Метою проведення практичних зустрічей є налагодження комунікації між Коледжем, студентами та бізнес-середовищем. Важливим фактором заходу є інформування студентів про відкриті вакансії, профілі професій і запити роботодавців до вмінь працівників, а також посередництво у встановленні прямих контактів бізнесу з цикловою комісією та Коледжем, формування у вихованців Коледжу навичок, необхідних для успішного працевлаштування, кар’єрного розвитку та старту підприємницького успіху.
У ході розмови представники компанії ТОВ «Автосоюз» окреслили компетентності, яких вони потребують від випускників освітньо-професійної програми «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів», ознайомили присутніх з місцями можливого працевлаштування, поділилися історіями про свій професійний шлях, які стали особливо цікавими для студентів.
Фахівці компанії демонстрували відеоекскурсії, розповідали про власні обов’язки та відповідали на різноманітні запитання студентів, що створило атмосферу конструктивного діалогу, обміну знаннями і досвідом.
Як зазначають організатори, напрацьовані результати онлайн-діалогів можна використати для покращення якості освіти, формування бази роботодавців/стейкхолдерів, практичного наповнення освітнього процесу, підготовки фахівців, які будуть успішними на ринку праці.
«Участь у заходах– це гарна нагода для компаній-роботодавців налагодити контакт зі студентами, потенційними кандидатами на вакантні посади, знайти актуальні форми співпраці з Коледжем. А для викладачів – це хороша можливість для формування та трансформації навчальних планів, освітніх програм, орієнтованих на вимоги ринку праці, розвитку діалогу з профільними роботодавцями. Це допоможе зрозуміти вимоги до підготовки студентів, включити в програму дисциплін сучасні інструменти та підходи, розвинути можливості співпраці в частині спільних досліджень, виробничих екскурсій, отримати мотивацію до саморозвитку», – зазначила голова циклової комісії автотранспортних та загальнотехнічних дисциплін Тетяна Федосіївна ЛІСОВЕНКО.
11.10.2023

Новини