Ми -нащадки козацької слави

Ми -нащадки козацької слави

Відповідно до Державної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання та з метою підвищення можливостей для обміну досвідом та успішними практиками, популяризації і збереження культурної спадщини та культурних цінностей України, вшануванню захисників і захисниць України, які полягли в боротьбі за захист незалежності та територіальної цілісності України студенти коледжу 27 вересня долучилися до проведення літературно-художнього заходу «Ми - нащадки козацької слави».
Незабутнім є формат святкування Дня захисників і захисниць України, що проводиться з ініціативи студентів та викладачів коледжу Наталії ПОТАПЕНКО ТА Ольги ПІГНАСТІЙ.
Метою заходу було познайомити студентів з життям, звичаями та побутом українських козаків. Студенти активно брали участь у дискусії, щодо того чи можна вважати сучасних захисників та захисниць справжніми нащадками сильних та мужніх козаків.
Такі заходи показують, що сучасна молодь пам'ятає й шанує захисників та захисниць, які боронять нашу державу, пишається тим, що ми — українці — нація незламних та нескорених.
Слава українському народові!

27.09.2023

Новини