День знань та початок 2023-2024 навчального року

День знань та початок 2023-2024 навчального року
День знань і початок нового навчального року

В Україні день 1 вересня з давніх-давен – не просто початок осені. Для мільйонів школярів, студентів, їхніх батьків, а також для вчителів і викладачів це справжнє свято – День знань. З цього дня починається офіційний навчальний рік у всіх закладах освіти. Це свято якимось неймовірним дивом об’єднує всі покоління.
В.о. директора коледжу Леся ТОНКОНОЖЕНКО, Проректор з науково-педагогічної роботи Київського національного університету імені Тараса Шевченка Андрій ГОЖИК та офіцер бригади «АЗОВ» з позивним «Мілан» привітали всіх з Днем Знань, який відкриває перед першокурсниками нову сторінку студентського життя та побажали міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні.
Сьогодні для України настала страшна сторінка в її історії. Війна, яка зруйнувала найвищі мрії, забирає життя найкращих...
Присутні на лінійці вшанували хвилиною мовчання та віддали шану тим, хто поліг за свободу та незалежність нашої держави.
На урочистому зібранні звучали привітання на адресу студентів і викладачів, всіх, завдяки кому ми маємо таку чудову можливість - бути освіченими людьми!
Мирного неба Вам і благополуччя! Здоров'я і любові!
В добру путь!

01.09.2023

Новини