Університет розпочав протипожежні навчання (Коледж - структурний підрозділ КНУТШ)

Університет розпочав протипожежні навчання (Коледж - структурний підрозділ КНУТШ)
Університет розпочав протипожежні навчання. Коледж - структурним підрозділом КНУТШ.     
Підтримання належного рівня пожежної безпеки в навчальних корпусах Університету, запобігання виникненню пожеж, проведення евакуації при пожежі, відпрацювання навичок персоналу з організації гасіння пожежі на початковому етапі із застосуванням первинних засобів пожежогасіння, взаємодія з пожежно-рятувальними підрозділами відпрацьовувалися під час протипожежного тренування, що відбулося 10 серпня 2023 року на території 22 гуртожитку КНУ за адресою вул.Літня, 25.

Навчання ініційовані проректором адміністративно-господарської роботи Олегом Федевичем та Центром з пожежної безпеки Університету за сприяння Печерського РУ ГУ ДСНС України для завідувачів гуртожитків, служб експлуатації корпусів та відповідальних за протипожежну безпеку співробітників структурних підрозділів, студентів.

Представники ДСНС ознайомили учасників з основними завданнями цивільного захисту, надання домедичної допомоги постраждалим внаслідок пожеж, повторили правила використання електроприладів. Також пропрацювали евакуацію з корпусу та дії співробітників у цій ситуації.

Під час гасіння імпровізованої пожежі було відпрацьовано застосування різних типів вогнегасників та робота з пожежними рукавами.

Заходи теоретичних і практичних відпрацювань пожежної безпеки ще триватимуть в Університеті, у рамках цього заплановані навчання та консультування. Такі акції покликані допомогти уникнути небезпечних ситуацій, а в разі їх нього виникнення – знати алгоритм дій, виконання якого рятує життя.

11.08.2023

Новини