День народження коледжу – незвичайний день, це свято домівки поколінь.

День народження коледжу –  незвичайний день,  це свято домівки поколінь.

31 липня 1930 року засновано Київський геологорозвідувальний технікум (КГРТ) наказом Головного геологорозвідувального управління Вищої Ради народного господарства СРСР на базі топографічної професійної школи.
День народження Київського геологорозвідувального технікуму – незвичайний день, це свято домівки поколінь.
Одні навчали, інші навчались. КГРТ – це не тільки стіни, насамперед, це – дух, пам’ять, традиції, наступність поколінь.
Ми вдячні нашим студентам за їхню працю, за усмішки, за політ думок і почуттів, за те, що разом з ними щомиті ми відкриваємо щось нове в собі й у житті. У кожному нашому студенту світить сонце, вони всі в нас – талановиті, ерудовані, всебічно розвинуті, демократичні й розкуті. Це студенти ХХІ-го сторіччя.
КГРТ -це ті педагоги, які щодня переступають поріг, сіючи зерна доброго, розумного, вічного, й ті, яких вже немає сьогодні, але завжди живуть вони в пам’яті студентів та колег, і викладачі-пенсіонери, для яких найвища нагорода в житті – успіхи колишніх вихованців, їхні щирі слова подяки. Це викладачі - ветерани праці, які нині перебувають на заслуженому відпочинку. Праця кожного з них – це золоті сторінки історії КГРТ.
Зі стін КГРТ вийшли сотні талановитих випускників, які, можливо, не всі стали дуже відомими, але немає сумніву в тому, що випускники КГРТ понесли у світ зерна любові до всього рідного, вони добрими справами прославляють коледж на теренах країни й зарубіжжя.
Дякуємо колегам-викладачам за відданість нашій загальній справі, за любов до своєї професії. Дякуємо всім спеціалістам, технічним працівникам – їхній щоденний внесок у життєдіяльність закладу такий необхідний. І теж – почесний.
Велике спасибі ! Наш Коледж – це школа прекрасного минулого і цікавого майбутнього.
Творчих здобутків, світлого майбутнього тобі, наш Коледж!

31.07.2023

Новини