Завершення навчання на курсах підвищення кваліфікації- публічний захист випускних робіт викладачами коледжу

Завершення навчання на курсах підвищення кваліфікації- публічний захист випускних робіт викладачами коледжу

02 червня 2023 року на базі ВСП «Фаховий коледж геологорозвідувальних технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка» відбувся (онлайн) публічний захист випускних робіт слухачів курсів (педагогічних працівників коледжу) підвищення кваліфікації за напрямом «Менеджмент соціально-педагогічного супроводу діяльності закладів фахової передвищої освіти» організований кафедрою менеджменту освіти та права ЦІПО ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПНУ.
На заході педагогічні працівники – слухачі курсів презентували творчі напрацювання, поділилися власним професійним досвідом і показали свою обізнаність із різних питань наукового та освітнього спрямувань.
Реалізація освітнього процесу з підвищення кваліфікації здійснювалася за допомогою технологій дистанційного навчання із використанням сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, цифрових платформ, хмарних сервісів тощо.
На заняттях панувала атмосфера емоційного комфорту, доброзичливості, натхнення, ініціативності та творчої взаємодії. Учасники курсів брали активну участь в обговоренні ключових питань цифровізації освітнього процесу, сучасних викликів професійного розвитку педагогів у воєнний час, удосконалення форм і методів навчання у закладах освіти.
У процесі навчання педагогічні працівники коледжу -слухачі активно співпрацювали з кафедрою менеджменту освіти та права ЦІПО ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПНУ, досліджували власні ресурси, показали найвищий рівень готовності до професійного самовдосконалення та особистісного саморозвитку, провели роботу з розвитку цифрової компетентності та поглибили знання щодо різноманіття форм і засобів технології змішаного навчання.
Педагогічні працівники коледжу висловлюють позитивні враження від організації курсів підвищення кваліфікації та побажання продовжити співпрацю з кафедрою менеджменту освіти та права, готовність брати участь у науково-методичних семінарах та конференціях Університету менеджменту освіти з питань професійного розвитку та управління людськими ресурсами в системі освіти.
Вітаємо слухачів та їх наукових керівників з гарним завершенням підвищення кваліфікації та бажаємо стати справжніми педагогами-новаторами, професіоналами своєї справи, творчої і плідної роботи на освітянській ниві! Нехай кожен день дарує спокій та мир!

02.06.2023

Новини