Методичний семінар "Використання інформаційно- комунікаційних технологій у викладанні загальнотехнічних дисциплін"

Методичний семінар  "Використання інформаційно- комунікаційних технологій у викладанні загальнотехнічних дисциплін"

17 травня 2023 року на базі Фахового коледжу геологорозвідувальних технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка спільними зусиллями міського методичного об’єднання викладачів технічної механіки міста Києва та циклової комісії автотранспортних та загальнотехнічних дисциплін організовано і проведено методичний семінар «Використання інформаційно-комунікаційних технологій у викладанні загальнотехнічних дисциплін».
Захід відкрила Тетяна ЛІСОВЕНКО, голова методичного об’єднання, голова циклової комісії автотранспортних та загальнотехнічних дисциплін, яка визначила суть та окреслила організаційні й теоретико-методологічні засади викладання загальнотехнічних дисциплін у системі фахової передвищої освіти.
Спікер заходу - викладач-методист Київського професійного коледжу міського господарства Людмила АНДРЄЄВА, яка висвітлила технологічний аспект якості професійної діяльності педагога з використанням власної науково-методичної розробки.
Під час доповіді було акцентовано увагу на актуальності використання інформаційно-комунікаційних технологій в освіті та виявленні основних проблем, що виникають на шляху впровадження дистанційного навчання в освітній процес закладів фахової передвищої освіти.
У роботі семінару взяли участь викладачі 12 коледжів Києва. Після завершення доповіді учасники взяли активну участь в обговоренні тематики методичного семінару.


17.05.2023

Новини