Виробнича практика екологів – запорука успішної професійної діяльності

Виробнича практика екологів – запорука успішної професійної діяльності

Виробнича практика – це одна із форм практичного навчання і є невід’ємною складовою процесу підготовки фахівців, що максимально наближена до умов майбутньої професійної діяльності еколога.
Для проходження виробничої практики студентами коледжу гр.Е-41 цього року був вибраний Ботанічний сад ім. акад. О.В. Фоміна Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Основним завданням Ботанічного саду є формування та збереження колекцій рослин світової флори, інтродукція рідкісних, ендемічних та корисних рослин; проведення науково-дослідних робіт з біології, агротехніки та ефективного використання досліджуваних рослин; проведення навчальної та освітньо-виховної роботи з питань ботаніки, екології, охорони природи, декоративного садівництва та ландшафтної архітектури.
Ботанічний сад є об’єктом природно-заповідного фонду загальнодержавного значення. Особливе місце він займає у природоохоронній освіті населення, тут регулярно проходять екскурсії і просвітницькі заходи, що знайомлять усіх бажаючих із рослинним різноманіттям в оранжереях і на відкритих паркових ділянках.
Студенти-практиканти спеціальності «Екологія» ВСП "Фаховий коледж геологорозвідувальних технологій КНУ імені Тараса Шевченка" долучилися до акції приведення до належного естетичного та санітарного стану Ботанічного саду ім. акад. О.В. Фоміна, як візитної картки об’єкту природно-заповідного фонду загальнодержавного значення.

23.03.2023

Новини