Педагогічна практика у коледжі для здобувачів освіти ОПП "Науки про Землю та викладання геолого-географічних дициплін" ННІ "Інститут геології"

 Педагогічна практика  у коледжі  для здобувачів освіти ОПП "Науки про Землю та викладання геолого-географічних дициплін" ННІ "Інститут геології"

Цьогоріч у коледжі проходили педагогічну практику громадяни Туркменістану, здобувачі освіти 4 курсу денної форми навчання спеціальності 103 «Науки про Землю», ОПП «Науки про Землю та викладання геолого-географічних дисциплін» ННІ «Інститут геології» КНУ імені Тараса Шевченка.
Результати проходження педагогічної практики здобувачі освіти 17 березня 2023 року демонстрували на звітній онлайн-конференції. На конференції були присутні викладачі-керівники практики від коледжу: Олександр Д'ЯТЕЛ, доцент, кандидат технічних наук; Людмила УМАНЕЦЬ, голова циклової комісії екології, викладач (спеціаліст вищої категорії); Марія ГУРСЬКА, викладач геологічних дисциплін (спеціаліст вищої категорії) та керівники практики кафедри географії України географічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка: Сергій УЛІГАНЕЦЬ, завідувач кафедри географії України, доцент, кандидат географічних наук; Олег ГРИНЮК, доцент, кандидат географічних наук; Вікторія УДОВИЧЕНКО, доцент, доктор географічних наук; Світлана ДЕМ’ЯНЕНКО, доцент, кандидат географічних наук.
Здобувачі освіти поділилися своїми враженнями про проходження педагогічної практики у коледжі. «Ця практика була надзвичайно корисною для нас як для майбутніх викладачів, адже вона багато чому навчила – ми закріпили свої знання, вміння та навички на практиці та почали більш впевнено почувати себе у своїй педагогічній діяльності. Знання, отримані в процесі практики, допоможуть нам ефективно вивчати методику викладання геолого-географічних дисциплін, знаходити індивідуальний підхід та правильно вибудовувати взаємовідносини із здобувачами освіти, і колегами».
На завершення присутні підсумували, що основна мета педагогічної практики досягнута, а освітяни та студенти, як і весь український народ спільно з міжнародною спільнотою, сьогодні успішно долають труднощі, викликані війною.
Разом ми здобудемо перемогу! Слава Україні!

17.03.2023

Новини