День Героїв Небесної Сотні

День Героїв Небесної Сотні

День Героїв Небесної Сотні — пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.
Пам’ятний день встановлено указом Президента України Петра Порошенка 11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.
У рамках вшанування вічної світлої пам’яті жертв страшних подій лютого 2014 року в Україні, патріотичного виховання молоді, глибокого усвідомлення причин та наслідків трагічних сторінок історії у коледжі проходитимуть тематичні заходи: часи-реквієми, тематичні книжкові виставки «Герої не вмирають", історичний хроноскоп "Пам’ятай – ти нащадок героїв!" виховні заходи, присвячені Дню пам’яті Героїв Небесної Сотні «Зав’яжи стрічку Пам’яті на честь Героїв», «Україна-територія гідності і свободи”. Студенти та педагогічні працівники коледжу прослухали пісню-реквієм Небесної Сотні “Пливе кача”, переглянули онлайн тематичний фільм “Ангели майдану” та провели акцію “Запали свічку”.
Проведення таких заходів дало змогу кожному усвідомити на скільки страшними були події того часу, збагатити свої знання про ті буремні дні, про Євромайдан та його причини, про Героїв Небесної Сотні.
У знак скорботи хвилиною мовчання вшануємо пам’ять Героїв Небесної Сотні.

20.02.2023

Новини