16 ЛЮТОГО УКРАЇНА СВЯТКУЄ ДЕНЬ ЄДНАННЯ

16 ЛЮТОГО УКРАЇНА СВЯТКУЄ ДЕНЬ ЄДНАННЯ
16 ЛЮТОГО УКРАЇНА СВЯТКУЄ ДЕНЬ ЄДНАННЯ

Цьогоріч ми як ніколи розуміємо і відчуваємо справжній зміст цього свята. Це не історії з книжок, це наша реальність. З перших днів повномасштабного вторгнення українці стали пліч-о-пліч і продовжують йти до своєї спільної мети - вибити ворога з рідної землі. У єдності наша сила і перемога.

Тож сьогодні – чудова нагода нагадати собі і тим українцям, які зараз в окупації переживають нелегкі часи чекаючи звільнення, що ми разом.

Задля безпеки на це день не заплановано масштабних заходів, але сьогодні  коледжева родина  підтримує дух свята символами нашої державності та культури: вишиванкою, українською хусткою, синьо-жовтою стрічкою, зображенням тризубу.

 Хай майорить у рідних кольорах сьогодні Україна для тих, хто бореться за кожен клаптик української землі, для тих, хто чекає повернення у рідну домівку, для тих, хто зараз не може відкрито розгорнути державний прапор у себе вдома, але чекає на ЗСУ.

У 2022 році в кожній точці нашої держави підняли український прапор, а сьогодні хай він замайорить у всіх куточках планети..

16.02.2023

Новини