День знань-1 вересня 2022

День знань-1 вересня 2022

Дорогі студенти, викладачі та працівники коледжу!
Сердечно вітаємо  вас з Днем знань. Це свято відкриває шлях у дивовижний світ, який дарує радість пізнання і безкорисливої дружби.

Шановні студенти! У всі часи студентство було особливим народом, трохи авантюрним, веселим і безтурботним, але спраглих до знань і подає великі надії! Скільки великих людей колись були студентами, так чому б і серед вас не знайтися тим, хто одного разу зробить велике відкриття і зробить світ світліше і краще, адже за вами – майбутнє! Наполегливо опановуйте знаннями, намагайтеся мислити творчо, самостійно вирішувати найскладніші задачі та досягайте наміченої мети.


Особливі вітання — першокурсникам. Пора студентства – щасливий час! Не варто сумувати від того, що ваші викладачі задають вам важкі завдання, не потрібно засмучуватися, що за вікном така дивовижна погода, а доводиться слухати лекції! Повірте, якось все це згадається як далекий час, коли ви були молоді й безтурботні, дізнавалися нове і готові були заново відкрити світ. Так насолоджуйтесь моментом, знаходьте гарне навіть у день іспиту! Бажаємо вам побільше п'ятірок без шпаргалок, вірної дружби і першої, але справжньої любові!


Шановні викладачі! Нехай вас завжди супроводжує успіх у благородному служінні ідеалам мудрості, освіти і добра.
Бажаю всім студентам, викладачам і співробітникам коледжу міцного здоров'я, нових досягнень у навчанні та праці, щастя і благополуччя. 

Вперед, в країну Знань і нових відкриттів!

Сьогодні наша коледжева родина поповнилася новими друзями. 1 вересня 2022 року у коледжі зустріли День знань та приєдналися до   Всеукраїнського уроку «Повертаюся до навчання». 

Близько 300 студентів цього навчального року переступили поріг рідної альма-матер: хто уперше, а хто востаннє.

 Попереду на усіх першокурсників чекає нова, барвиста і цікава сторінка життя. Нехай студентські роки, проведені у коледжі, стануть для них незабутніми і найкращими!

Весь педагогічний колектив вітає вас із початком студентства і бажає, щоб час у стінах коледжу приніс лише радісні миті. 

Бажаємо, щоб кожен день був сповнений нових цілей у навчанні, впевнених прагнень, чудових ідей, веселих історій і особистих перемог.
Легкого вам навчання! У добрий путь!!! З вірою та надією на краще майбутнє вітаємо усю громаду України із Днем знань! Слава Україні!

01.09.2022

Новини