День Державного Прапора України! День Незалежності України! -2022

День Державного Прапора України!  День Незалежності України! -2022

Серпень – особливий місяць, бо він несе нам чудові свята – День Державного Прапора та День Незалежності України

23-24 серпня відзначається державні загальнонародні свята України - День Державного Прапора! День Незалежності України!
Кожен житель нашої України, бачачи український прапор, відчуває почуття гордості за свою велику Батьківщину і за свій народ!

Хай у ці дні майорить державний стяг та наповнює серця патріотизмом, гордістю за наш волелюбний народ. Це свято всіх поколінь українців. Державний Прапор був, є і буде однією з найвищих і шанованих святинь. 

Він є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення. Синьо-жовтий прапор супроводжує усі видатні та значущі події нашої держави. 

Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях. Під рідним прапором український народ утвердив вікову мрію про державність, соборність і самостійність

Напередодні державних свят – Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України у коледжі відбулися заходи: церемонії підняття Прапора України, флешмоб «Прапор що пройшов крізь віки» та онлайн- заходи до Дня Незалежності України «Моя Україна – єдина та вільна", «Хай в серці кожної людини живе любов до України».

Зараз Україну, як незалежну державу, знає весь світ.  Акт проголошення незалежності України – документ, прийнятий позачерговою сесією Верховної Ради УРСР 24 серпня 1991 р., яким проголошено незалежність України та створення самостійної української держави – України.  На геополітичній карті світу постала нова самостійна держава – Україна. Розпочався нелегкий процес державотворення.

Доля склалася так, що на плечі нашого покоління впало тяжке випробування- відстояти власну, віками омріяну незалежність. На жаль, 31-у річницю своєї незалежності Україна змушена відвойовувати зі зброєю в руках, боронячи від агресора власні території, відстоюючи право українців жити на своїй землі. Героїзм, який сьогодні проявив український народ, ляже у фундамент формування сучасної ідентичності та суспільного світогляду українців.

Сьогодні ми схиляємо голови перед гарячими серцями кращих синів і дочок, котрі вірили у незгасну зорю України, наближали її незалежність, тими, хто сьогодні, не шкодуючи життя, захищає її від агресора.

Бажаємо вам і вашим рідним миру, спокою та злагоди, міцного здоров'я, щедрої долі, успіхів у всіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України та її народу! Нехай ваші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до України буде невичерпним.

Слава Україні! Слава Героям! Слава Українському прапору!


22.08.2022

Новини