Викладачі коледжу захищають Україну

Викладачі  коледжу захищають Україну

Дорогі наші захисники та захисниці, славні українські воїни, вітаємо з Днем Збройних сил України!

Ви — скеля, об яку розбиваються підступні плани ворога. Ви — титани, що тримають над нами спокійне небо і дають можливість продовжувати жити у вільній країні. Ви — наша національна гордість, бо нема більшого, чим би так захоплювалися та пишалися сьогодні українці.

Дякуємо, наші непохитні і непереможні герої, за вірність та відданість Україні та її народу. Завдяки вам ми можемо працювати, ростити дітей, жити в теплих квартирах та радіти кожному дню.

Вшановуємо пам’ять тих, хто віддав своє життя за Україну та незалежне майбутнє.

Бажаємо всім воїнам, хто боронить державу в небі, на землі та на морі незламної віри, успішного виконання бойових завдань та скорого повернення з перемогою до своїх родин.

Від початку війни студенти та викладачі коледжу дають відсіч ворогу на всіх фронтах. У лавах ЗСУ служить добровольцем і наш Павло Миколайович  Пустиннік- випускник коледжу та Київського національного  університету імені Тараса Шевченка, викладач дисциплін професійного циклу.

Пишаємось викладачем Павлом Пустинніком, який зараз боронить українську землю! Шана вам і низький уклін Павле і всім захисникам нашої України! 

Слава Україні!  Слава ЗСУ! 

.

06.12.2022

Новини