Випуск-2022 -вручення дипломів

Випуск-2022 -вручення дипломів
Дорогі друзі!

Ось позаду студентські роки навчання. Ви вже дорослі люді, у вас на руках головний документ – диплом. Це дуже чудова подія. Перед вами відкрите зелене світло, йдіть сміливо, будьте оптимістами.
Цей день - свято вручення дипломів назавжди залишиться палким спогадом у ваших серцях.
Вітаємо випускників коледжу з успішним завершенням навчання та отримання диплома молодшого спеціалістаБажаємо Вам не втрачати життєвий оптимізм і той молодечий запал, який супроводжував вас протягом всіх років навчання.
Перегорнуто нову сторінку. І перед вами чистий аркуш. Знаємо, ви заповните його без помилок, так, як учили ваші наставники.
Шануйте викладачів які дали вам знання і прагнули виховати вас чесними і добрими людьми. Любіть свій край, чесно і високо несіть горде наймення людини.
Не заплямуйте доброго імені своїх батьків і честі рідного закладу. Хай чистим полотном стеляться ваші життєві шляхи. Пам’ятайте, що справжні скарби – скарби вашої душі: доброта, щирість, совість.
Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому. Ви – майбутнє нашої країни, люди, від яких залежить, якою стане наша держава.
Бажаємо вам оптимізму, натхнення, наполегливості, кар’єрних здобутків, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів. Божого вам благословення, щедрої долі, вірних друзів, наснаги та невичерпної енергії!

 Нехай Вам щастить у нових звершеннях!

30.06.2022

Новини