Кваліфікаційні випускні іспити -2022

Кваліфікаційні випускні іспити -2022

Цей тиждень в коледжі проходив під знаком кваліфікаційних випускних іспитів. Майбутні геофізики, буровики, гідрогеологи, автомобілісти, екологи та геотуристи складали найголовніші за час навчання у коледжі іспити, адже це своєрідний підсумок усього, чому за кілька років вчились і навчились завдяки мудрим, висококваліфікованим і доброзичливим викладачам.
Зрозумілі хвилювання студентів випускних курсів, бо все-таки це іспити. Ще й останній рік навчання відбувався у непростому форматі– дистанційно або у змішаному режимі. Попри воєнний стан, завершення навчального року цьогоріч відбувається за раніше визначеним графіком, особливих змін у термінах проведення випускних заходів не відбулося. Проведення кваліфікаційних іспитів відбувалося у змішаному форматі з дотриманням заходів безпеки.
Ті, хто знаходиться за межами міста, мали змогу скласти іспити дистанційно. А ті, хто мав змогу з’явитися на іспити особисто, охоче це зробили.
Адже нині, як ніколи, викладачі й студенти цінують особисте спілкування.
Ви особливі цьогоріч випускники коледжу, бо здолали три роки дистанційки, складали кваліфікаційний іспит під виття сирени та змогли якісно підготуватися.
Здобувати освіту в умовах війни — це діяльність в режимі особливої відповідальності, працездатності, наполегливості, єдності та невичерпної сили творення нової історії України!
Успіхів та професійних здобутків бажаємо нашим випускникам.
Разом переможемо!

22.06.2022

Новини