День відкритих дверей- вибір професії

День відкритих дверей- вибір професії


24 лютого життя всіх українців розділилося на ДО і ПІСЛЯ. Підступна агресія росії позбавила нас нормального життя, а вступників - можливостей планово завершити навчання та виконати затверджені умови вступу до ЗВО.

Вступна кампанія -2022 відбувається під час воєнного стану за новими правилами Вступної кампанії-2022.

Дні відкритих дверей – це чудова нагода поспілкуватися з представниками приймальної комісії, познайомитися з Коледжем і дізнатися про студентське життя.
В рамках такої зустрічі 27 травня 2022 року абітурієнти дізналися про особливості вступної кампанії 2022 та навчальні можливості нашого закладу освіти. У кожного була можливість поспілкуватися з представниками приймальної комісії, відвідати індивідуальні екскурсії коледжем офлайн та онлайн, а також познайомитись із матеріально-технічним забезпеченням процесу навчання та іншими особливостями. 

Зокрема, під час екскурсій вступники на власні очі побачили геологічний музей, лабораторії, комп‘ютерні класи та багато інших цікавинок. Сподіваємось, що інформація була цікавої та корисною, а присутні на заході гості невдовзі стануть студентами нашого коледжу.

Вся інформація для абітурієнтів та новини Вступної кампанії будуть оперативно розміщуватися на офіційних сторінках Коледжу в розділах Вступнику та Новини.

Працюймо, навчаймося, наближаймо ПЕРЕМОГУ і до зустрічі в Фаховому коледжі геологорозвідувальних технологій!  СЛАВА УКРАЇНІ!

27.05.2022

Новини