День геолога

День геолога

День геолога — професійне свято геологів, гідрогеологів, геологів, геофізиків, геохіміків, який традиційно святкується у першу неділю квітня.

Час проведення свята - перша неділя квітня - було вибрано тому, що закінчення зими знаменує початок підготовки літніх польових робіт та експедицій.День геолога відзначається практично у всіх геологічних і видобувних організаціях багатьох країн світу. Крім геологів, його вважають своїм професійним святом геофізики, підривники, прохідники шахт і всі ті люди, які займаються пошуком та видобутком корисних копалин.

Геологією називають науку про будівництво Землі та історії її розвитку. Основними об’єктами дослідження геології є гірничі породи, в яких відображений і простежується геологічний літопис Землі. Також геологія вивчає сучасні фізичні процеси і механізми, які діють на поверхні Землі та в її надрах. Вивчення різних процесів дозволяє зрозуміти, яким чином відбувався розвиток нашої планети у минулому.

Геологія - це не просто наука, а геолог - не просто професія! Це - величезна можливість проникнути в загадки природи, доторкнутися до ще незвіданого і зробити своє відкриття. Професія геолога давно оповита романтикою, а тому багато хто до цих пір не знає, що це ще й велика фізична праця, десятки днів життя деколи в жорстких природних умовах, розлука з близькими. І, тим не менш, професія геолога завжди залишалася однією з найбільш захоплюючих і престижних!

Шановні колеги та студенти! Ви обрали цю нелегку професію за покликанням душі, знаєте ціну праці, дружньої підтримки, відданості справі, цілеспрямованості. Ваше життя – невтомний пошук, а ваша щоденна праця поєднує в собі глибокі знання та безкорисливу відданість своїй справі.

Зичимо Вам великих успіхів у Вашій професії, міцного здоров'я, миру і благополуччя! Бажаємо знайти нові родовища, які дозволять нашій країні бути завжди процвітаючою!

02.04.2022

Новини